Założenia naszej oferty:
Samo posiadanie strony WWW prawie nic nie wnosi do biznesu. Najpiękniejsza strona, która nie jest wyszukiwana w Google i innych serwisach to wyrzucone pieniądze. Dobra strona musi być narzędziem do pozyskiwania nowych klientów. Jesteśmy tak pewni swojej skuteczności, że stronę internetową dostaniesz za darmo, a kupujesz tu tylko reklamę w Internecie i pozyskanie nowych klientów.

Co masz za darmo:
 • Unikalną, w pełni spersonalizowaną stronę internetową wykonaną z najwyższą starannością;
 • Miejsce na dysku serwera dla Twojej strony.

Ile i za co płacisz:
Na początek wpłacasz 50 zł, które w całości zostaną przeznaczone na reklamę w Google oraz 15 zł na wykupienie adresu internetowego w domenie PL na pierwszy rok (kwoty brutto). Jeśli uznasz, że zarabiasz na takiej reklamie ustalimy strategię reklamy i budżet (co akurat zależy od rodzaju biznesu oraz średniej ilości klientów, jakich może przyjąć dana firma i nie da się z góry określić). Do miesięcznego budżetu doliczymy nasze honorarium w wyskokości 50 zł (kwota netto). Jeśli reklama internetowa nie będzie przynosić spodziewanych zysków, możesz z niej w każdej chwili zrezygnować.

Plan działania:
 1. Wpłacasz 65 zł, które w całości będą pzeznaczone na reklamę w Google i Twój adres internetowy;
 2. Uzgadniamy wygląd i treść strony;
 3. Wspólnie opracowujemy profil idealnego klienta;
 4. Po wykonaniu strony internetowej i wdrożeniu kampanii oceniamy skuteczność reklamy i zastanawiamy się nad dalszą współpracą.
Za dodatkową opłatą oferujemy
 • Tłumaczenia stron na: angielski, niemiecki, rosyjski, szwedzki, niderlandzki, serbsko-chorwacki;
 • Usługi programistyczne (biegła znajomość większości popularnych języków programowania);
 • Wszelkiego rodzaju grafikę, grafikę 3D i fotografikę (współpracujemy z absolwentami Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie);
 • Przewodowe i bezprzewodowe sieci komputerowe;
 • Internetowe transmisje live, kamery przemysłowe lub monitoringu sterowane internetowo (np. przy pomocy telefonu komórkowego), itp.